#txt_slide_01 #txt_slide_02 #txt_slide_03 #txt_slide_04
     
 
  Apartament 2 do 5 osób
 
     
 

Składa się z sypialni, salonu, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Sypialnia I:
Przytulnie urządzona z łożem małżeńskim, szafą, lustrem i toaletką.

Sypialnia II:
Przytulne miejsce do spania dla trzech osób. Znajdują się w niej 3 łóżka, komoda i telewizor. Posiada dwa duże balkony- z jednego widok na Polanę Szymoszkową i Gubałówkę, z drugiego na Giewont i las graniczący z domem ( z lasu przejście do Drogi pod Reglami ok.10 min).

Salon:
Dobre miejsce do spędzenia czasu z rodziną, czy przyjaciółmi przy telewizorze. Umeblowanie składa się z komód, dwóch kanap rozkładanych (140 cm i 150 cm). Z salonu bezpośrednie przejście do kuchni wyposażonej w rozkładany stół, kanapę(również rozkładaną dla dwóch osób) oraz sprzęty i naczynia niezbędne do przygotowania posiłku całodziennego dla całej rodziny. Z salonu i sypialni wyjście na duży balkon z widokiem na Giewont, las oraz Polanę Szymoszkową.

 

Możliwość Negocjacji Ceny - zadzwoń i zapytaj !!!

Ceny zależą od wybranego przez Państwa terminu pobytu oraz jego długości i ilości osób.
W celu uzyskania szczegółowej informacji dotyczącej cen uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt.

 
  APARTAMENT 2 DO 6 OSÓB  
  APARTAMENT 2 DO 5 OSÓB  
  POKOJE 2 OSOBOWE  
  Dobre miejsce do spędzenia czasu z rodziną, czy przyjaciółmi przy telewizorze. Umeblowanie składa się z komód, dwóch kanap rozkładanych.
 
 

 


 
 

Składa się z dwóch sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Obydwie sypialnie posiadają lodżie z widokiem na Giewont, Polanę Szymoszkową oraz Gubałówkę .

 
 

 


 
  Przytulne miejsce do spania dla dwóch osób. Znajdują się w niej 2 łóżka, komoda i telewizor. Własna łazienka zapewni wystarczający komfort mieszkania.